HK Astro ook met pack en go te koop ?

Gestart door schefferdjmj, augustus 08, 2020, 07:51:49 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

schefferdjmj

Is dit te koop en zo ja vanaf welk jaar zit dit erop ? Heb Astro van 2004 en wil switchen naar een nieuwere evt.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

OhPeeCee

Al gekeken in HK afdeling bij de folders. Misschien kan je daar het antwoord vinden. Flyer was in ieder geval  niet met pack en go leverbaar.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

schefferdjmj

Nee kan niets vinden....


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

OhPeeCee

Geen folders of de info wel of geen pack en go?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

schefferdjmj

Beide


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

OhPeeCee

Staat een folder van 2008,  https://www.vouwwagenclub.info/forum/index.php?topic=6217.0 Geen pack en go. Denk niet dat ze ooit met pack en go zijn uitgevoerd. Maar er zijn leden die de geschiedenis van de modellen redelijk goed weten

spikehome

Astro heeft geen pack en go mee gekregen
Je klapt die ook zo open waarna je bij de bagage ruimte km komen.
van trigano naar holtkampers naar een shelter

MarkvdV

Wij hebben geen pack and go op de astro en zoals eerder gepost is dit op de Astro volgens mij nooit uitgevoerd. Maar even open klappen voor het in of uitpakken gaat best snel. Met de harde deksel hoef je ook niet op te letten of het zeil vies of nat wordt.

Enige waar we mee stoeien is de 'vlinder'stang die omhoog geschoven moet worden en soms wat stroef gaat. Waarschijnlijk omdat de deksel nog wat scheef staat o.i.d. met als gevolg, dat er verf van de palen schraapt. Zie foto.

Als iemand nog tips heeft hoe dat beter kan, dan hoor ik het graag.

Verstuurd vanaf mijn Mi A2 Lite met Tapatalk


Hemertje

Kan je niets aan doen volgens mij
Hadden we bij onze Spacer ook last van

Vervelende eigenschap van het ontwerp

Alex

Dat hoort bij dit soort stokken.
Hebben we allemaal last van.

Verstuurd vanaf mijn WAS-LX1A met Tapatalk

Het is zonder  toestemming van de beheerder van dit forum niet toegestaan, informatie, foto's, nieuwsberichten en/of berichtgevingen die verstrekt worden op enigerlei wijze te verspreiden